Cappuccino MCT kawa, która podobno spala tłuszcz.

cappuccino mct kawa która podobno spala tłuszcz

Co to jest kawa kuloodporna i jak pomaga spalać tłuszcz?

Jeżeli chcemy opisać działanie kawy Cappuccino MCT to musimy wyjaśnić czym jest dokładnie kawa kuloodporna i jaki jest jej wpływ na odchudzanie. Jest duża szansa, że cześć z was spotkała się już z tą nazwą i zastanawiała się o co chodzi. Dla tych co nie zgłębili tematu już tłumaczę. Kawa kuloodporna z angielskiego Bulletproof coffee to połączenie kawy i … masła. Tak masła dodatkiem tłuszczy MCT. Zaczynając od początku za twórcę tego napoju uznaje się Dave Asprey, który to będą na wycieczce w Tybecie podpatrzył tubylców pijących herbatę z masłem z mleka jaków. Tak zafascynował go ten zwyczaj, że po powrocie do Stanów zaczął go stosować z kilkoma modyfikacjami. Herbatę zamienił na kawę, a masło z mleka jaków na zwykłe krowie masło z dodatkiem zdrowych tłuszczy.

W jaki sposób ta kawa pomaga spalać tkankę tłuszczową?

Za otyłość i nadwagę w bardzo dużej mierze odpowiedzialne są węglowodany, a nie paradoksalnie tłuszcze. Kawa kuloodporna spożywana do śniadania skutecznie nas „Zapycha” i powoduje uczucie sytości. Dzięki temu spożywamy mniej węglowodanów w postaci bułek, chleba itp. Dodatkowo kawa zapewnia nam niezbędne tłuszcze tak bardzo potrzebne podczas trawienie wielu witamin i minerałów, które przyspieszają metabolizm i dbają o prawidłowy poziom hormonów.

Czym są oleje MCT (Medium Chain Triglicerydes) i czy można je łączyć z kawą.

czym są oleje MCT czy można je łączyć z kawą

Krótka lekcja chemii. Oleje MCT to średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe. A teraz po polsku. Oleje te są dużo szybciej trawione od innych tłuszczów, dostarczają energię szybciej i w większej ilości. Dodatkowo mają wiele zalet prozdrowotnych między innymi nie zwiększają ryzyka miażdżycy. Można bezpiecznie je łączyć z kawą. Razem dostarczają mnóstwo energii i siły.

Kawa kuloodporna może być skutecznym wsparciem podczas odchudzania?

kawa kuloodporna może być skutecznym wsparciem podczas odchudzania

Tak jak już wcześniej wspomniałem kawa kuloodporna dzięki tłuszczowi, który do niej dodajemy daje nam uczucie sytości i wypełnienia dzięki czemu nie podjadamy. A jak wiadomo to właśnie małe przekąski i podjadanie w ciągu dnia jest odpowiedzialne za nasze „boczki”. Zawarte w tym napoju witaminy i minerały skutecznie przyspieszają metabolizm i normują poziomy hormonów dzięki czemu nasz organizm nie odkłada tłuszczu tylko wszystko pożytkuje na bieżąco.

Cappuccino MCT jest kawą kuloodporną?

Cappuccino MCT to połączenie naturalnej kawy i olejów MCT dzięki czemu klasyfikuje się ją jako kuloodporną. Zawiera wszystkie zalety jakie niesie ze są picie Bulletproof coffee oraz cudowny smak naturalnej kawy cappuccino, która jest świetnym dodatkiem do śniadania jak i relaksującej kawy w ciągu dnia.

Co wchodzi w skład Cappuccino MCT?

Co sprawa że kawa Cappuccino MCT wyróżnia się na tle innych kaw kuloodpornych? Przede wszystkim skład. Poniżej opis najważniejszych składników i ich działanie na organizm.

Olej MCT

Pokarmy bogate w olej MCT, czyli tłuszcz śreniołańcuchowy są preferowane przez ludzki organizm ponieważ nie obciążają naszego układu trawiennego ze wzglądu na łatwość przyswajania i jednocześnie dają nam ogromny zastrzyk energii. Są bardzo przydatne podczas odchudzania ponieważ przyspieszają utratę zbędnych kilogramów i utrzumują na dłużej uczucie nasycenia przez co nie podjadamy. Stanowią idealne źródło energii i jedocześnie zmniejszają apetyt.

ID-alG ™(ekstrakt z alg brunatnych i nasion winorośli właściwej)

Zawartość w kawie wyżej wymienionego składnika, którym jest właśnie ekstrakt z alg brunatnych i nasion winorośli właściwej daje ogromną przewagę nad zwykłą kawą kuloodporną z bardzo prostego powodu. Ten dokładnie składnik jest bogaty w długołańcuchowe polifenole czyli tak zwane florotanniny, które hamują aktywność dwóch głównych enzymów trawiennych jakimi są lipaza i amylaza. Oznacza to że kawa z tym składnikiem ogranicza wchłanianie przez układ trawiennych tłuszczów i węglowodanów. Dzięki temu zmniejszamy ilość kcal jaką normalnie byśmy przyjęli z posiłkiem. Jednocześnie powodują uczucie sytości i najedzenie. Bardzo skuteczne podczas spalania tkanki tłuszczowej z okolić ud i brzucha. Pierwsze efekty widać już po 8 tygodniach regularnego stosowania.

Garcinia cambogia

Jest to egzotyczna roślina, którą można znaleźć w Indonezji. Ekstrakt z tej rośliny dodawany do Cappucino MCT dostarcza do 60% świetnego HCA, czyli kwasu hydroksycytrynowego, który reguluje poziom tak zwanego złego cholesterolu we krwi, a także zauważalnie przyspiesza spalania tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zmniejsza łaknienie i uczucie głodu. Wspomaga modeloweni sylwetki.

Inulina

To naturalnie występujący rodzaj cukru z grupy fruktanów. Przypomina nieco skrobię. Co najważniejsze nie jest ona trawiona w przewodzie pokarmowych dzięki czemu spełnia funkcję błonnika pokarmowego. Korzystnie działa na mikroflorę jelitową i reguluje nasze wizyty w toalecie. Szczególnie ważne jest jej działania na naturalnie występujące bakteriie w naszym układzie pokarmowym dzięki czemu w pełni trawimy zjadane pokarmy i nie przejadamy się. 

Chrom

Dzięki temu składnikowi zachowujemy odpowiedni poziom cukru w krwi co w rezultacie pozwala nam zapanować nad chęcią podjadania.

Guarana

Naturalny ekstrakt, w którym zwarte jest aż 22% kofeiny. Dzięki niemu otrzymuje dodatkowy zastrzyk energii. Jednocześnie reguluje procesy trawiennie, pobudza nasz metabolizm a szczególnie tłuszczu i wspomaga proces jego usuwania z miejsc, z których jest najtrudniej to znaczy z okolic brzucha i ud.

Kofeina

Jest to podstawowy składnik Cappuccino MCT dzięki, któremu nazywamy go kawą. Wszyscy doskonale znamy zalety i cudowne właściwości kofeiny. Dostarcza nam energii, poprawia koncentrację i zręczność. Skutecznie pobudza układ nerwowy i jak wielu mówi poprawia nastrój.

Specyficzne właściwości i zalety kawy.

specyficzne właściwości i zalety kawy kuloodpornej

Połączenie wszystkich wyżej wymienionych składników sprawia, że Cappuccino MCT jest wyjątkową kawą. Nie tylko ze względu na cudowne właściwości kawy kuloodpornej, ale również dzięki dodaniu specjalnych składników przyspieszających metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym powstrzymywaniu podjadania i łaknienia. Dzięki tej kawie proces odchudzania jest zupełnie inny i dużo łatwiejszy. W punktach co nam daje codziennie spożywanie Cappucccino MCT:

  • Poprawia metabolizm.
  • Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej z miejsc, z których jest to najtrudniejsze to znacyz okolic ud i brzucha.
  • Pobudza do działania poprzez potężny i zdrowy zastrzyk energii.
  • Hamuje uczucie łaknienie i chęć podjadania.
  • Wzmaga uczucie sytości, które utrzymuje się dłużej
  • Reguluje poziom cukru we krwi.
  • Zmniejsza magazynowanie głodu.
  • Jest świetnym wsparciem podczas modelowania sylwetki.
  • Poprawia wydolność na ćwiczeniach i jasność umysłu podczas pracy.

Można by jeszcze wymieniać i wymieniać, ale to zdecydowanie jej najważniejsze zalety.

Co daje regularne stosowanie Cappuccino MCT.

Tak jak już wcześniej zostało to opisane. Regularne stosowanie Cappuccino MCT skutecznie wspomaga nas w walce z utratą zbędnych kilogramów z miejsc, z których idzie to najciężej. Poprawia nasze samopoczucie i przede wszystkim daje chęci do działania i do życia. Dla najlepszych efektów należy stosować ją codziennie przez minimum miesiąc. To znaczy tyle na ile wystarcza jedno opakowanie. Jednak najlepiej od razu zamówić dwa ponieważ może skorzystać z promocji organizowanych przez producenta takich jak trzecie opakowanie gratis lub darmowa dostawa. Ponad 90 % klientów, którzy kupili jedno opakowanie kupiło po miesiącu kolejne dwa. 

Regularne stosowanie daje nam chęć porannego wstawania z łóżko i nie tylko.

Nie myślimy już o tym żeby poleżeć jeszcze chwile tylko wstajemy i działamy, a po wypiciu szklanki kawy jesteśmy gotowi na wszystkie wyzwania jakie czekają nas w ciągu dnia. Każdy może również zauważyć inne świetne efekty, bo nie każdy jest taki sam.  Dzięki regularnemu stosowaniu Cappuccino MCT poprawiamy wchłanianie witamin i minerałów i dodatkowo poprawiamy naszą gospodarkę hormonalną, więc równie dobrze ktoś może zauważyć poprawię wzroku, jakości paznokci lub włosów. Poza standardowymi zaletami jakie gwarantuje producent można jeszcze zauważyć wiele z pozoru nie istotnych właściwości.

Jakie są opinie ludzi po stosowaniu kawy Cappuccino MCT

W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii ludzi o tym suplemencie Cappuccino MCT. Kawa zyskała sobie sympatię nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach na świecie. Jest to globalny fenomen jeżeli chodzi o wsparcie podczas odchudzania. Jedyni wychwalają jej smak inni kochają ją za zmiany jakie poczyniła z ich organizmami i ciałami(same pozytywne).Zachęcam do zostawienia w komentarzu waszej opinii jeżeli stosowaliście lub dopiero zastajecie. Poniżej kilka wypowiedzi ludzi po stosowaniu tej kawy przez kilka tygodni.

Kilka opinii przesłanych nam od osób testujących Cappuccino MCT

Normalnie pije kawę tylko dla smaku i nigdy nie wierzyłem w ich magiczne właściwości w odchudzaniu. Wiem że odchudzanie do przede wszystkim zdrowa, zbilansowana dieta i ćwiczenia. Cappuccino MCT wygrałem w konkursie na Facebooku i jak już ją miałem to mówię sobie spróbuję. Jedno co mogę powiedzieć to… Dlaczego jej nie kupiłem wcześniej?! Nigdy nie narzekałem na brak energii z rana, ale po niej to mogłem normalnie przekopać ogródek. Dbam o sylwetkę, ale zawsze troszkę tłuszczyku na brzuchu było, który nie chciał zejść. Zauważyłem po 4 tygodniu, że praktycznie zniknął. Nie do końca ale ewidentnie się zmniejszał. Jadłem i ćwiczyłem dokładnie tak samo jak zawsze, więc to ewidentnie efekt codziennego picia kawy. Właśnie kończę drugie opakowanie i już czekam na kolejne trzy ?

Marek, Warszawa

Pochwaliłam się koleżance, że zacząłem dietę i ćwiczenia, żeby zgubić parę kilogramów. Doradziła mi żebym kupiła właśnie Cappuccino MCT. Dość wysoka cena z miejsca mnie odrzucała i powiedziałam jej że w życiu nie wydam tyle na kawę. Jednak namówiła mnie i powiedziała że warto i nie pożałuję. Nigdy źle mi nie doradziła, więc kupiłam jedno opakowanie na test. Co tu dużo pisać. Kawa jest świetna i wszystko co jest napisane na stronie to prawda. Energii mnóstwo, widać spadek wagi i przede wszystkim mniejsze boczki na brzuchu! Polecam na 100%

Dorota W. Poznań

Z mężem kupiliśmy 2 opakowania tej „magicznej” kawy na przetestowanie. Jedna z lepszych decyzji w życiu. U mnie widać mniej efektów po takim samym czasie stosowania ponieważ dbam o dietę i ćwiczenia, wiec coraz trudniej mi spalać tkankę tłuszczową bo po prostu jest jej coraz mniej. Na sobie widzę efekt w postaci większej energii na ćwiczeniach i w pracy. Natomiast mąż odnotował mega efekt, bo on zawsze miał „brzuszek piwny” i widać z tygodnia na tydzień jak się zmniejsza.

Agnieszka i Tomek, Szczecin

Gdzie można kupić i jaka jest cena?

W Internecie można znaleźć wiele stron oferujących kawę Cappuccino MCT często też w niskich cenach. Nie polecamy z nich kupować ponieważ jest wiele podróbek na rynku z czym od samego początku producent walczy. Cena Cappuccino MCT nie jest niska, dlatego wielu ludzi szuka tego produktu w niższej cenie niż jest u producenta. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że wysoka cena jest nieodłącznym elementem wszystkich wyżej wymienionych składników w wysokiej jakości. Owszem można kupić produkt za połowę ceny jednak zawarte w nim składniki również są o połowę gorsze i nie zobaczymy żadnych efektów. Więc jeszcze raz rekomendujemy, żeby kupować kawę Cappuccino MCT z strony producenta gdzie jest gwarancja jakości wszystkich składników. Wszędzie oczywiście zamieszczamy link do strony producenta, więc spokojnie możecie z naszej strony trafić na jego stronę.

Oczywiście suplement ten możecie kupić również w naszym sklepie. Klikając tutaj możecie przenieść się bezpośrednio do omawianego produktu.

Ceny na dzień pisania artykuły kształtują się w następujący sposób.

Pakiet podstawowy

    
PAKIET PODSTAOWYZAPAS NA 1 MIESIĄC189.00 ZŁ / SZTUKĘRAZEM: 189.00 ZŁ
PAKIET STANDARDZAPAS NA 3 MIESIĄCE126.00 ZŁ / SZTUKĘRAZEM: 378.00 ZŁ
PAKIET OPTYMALNYZAPAS NA 6 MIESIĘCY95.50 ZŁ / SZTUKĘRAZEM: 567.00 ZŁ

Plus koszty dostawy, które kształtują się na poziomie 10zł przy przelewie internetowym i 15 zł przy płatności przy odbiorze.

Podsumowanie i ogólna ocena.

Po 2 miesięcznym stosowaniu suplementu jakim jest kawa kuloodporna Cappuccino MCT śmiało możemy polecić ten produkt. Świetnie hamuje apetyt i utrzymuje uczucie sytości. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Dostarcza mnóstwo energii na całym dzień co w dzisiejszych czasach jest niezbędne. Ja już zamówiłem kolejne opakowanie Cappuccino MCT, bo pomimo świetnych efektów i zmian w moim ciele to jeszcze świetnie smakuje. Będę ją polecał każdemu kto walczy z utratą wagi i chcę pić dobrą kawę. Jeżeli macie dodatkowe pytania zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego

5 thoughts on “Cappuccino MCT kawa, która podobno spala tłuszcz.

Dodaj komentarz

pl_PLPolski